Skip to content

#BEACTIVE DAY


Kas ir #BEACTIVE DAY?

#BEACTIVE DAY ir Eiropas mēroga kampaņa, kas katru gadu norisinās 23. septembrī, 22 valstīs. Tā ir mārketinga kampaņa, kas izceļ fitnesa un fizisko aktivitāšu nozīmi ikdienā, organizējot bezmaksas aktīva dzīvesveida pasākumus, kas norisinās sporta un fitnesa klubos, sporta organizācijās, fitnesa studijās, parkos, pilsētu pasākumos, ielās, mācību iestādēs, un kur cilvēki tiek mudināti pievērsties aktīvākam dzīvesveidam. #BEACTIVE DAY ir daļa no Eiropas Komisijas organizētās Eiropas sporta nedēļas, un ir pamata vēstījums kustībai #BEACTIVE.

Kad notiek #BEACTIVE DAY?
Katru gadu 23. septembrī, atklājot Eiropas sporta nedēļu, kas notiek laika posmā no 23.-30. septembrim.
Kas vada #BEACTIVE DAY?
#BEACTIVE DAY organizē fiziskās iniciatīvas organizācija EuropeActive, ciešā sadarbībā ar nacionālajiem asociācijas partneriem. Latvijā EuropeActive nacionālais partneris ir Latvijas Veselības un Fitnesa asociācija.
Kā piedalīties #BEACTIVE DAY kampaņā savā valstī?
EuropeActive ir izstrādājusi vadlīniju un rīku kopumu, kas palīdzēs īstenot kampaņu #BEACTIVE DAY. Jūs varat piekļūt materiāliem Latvijas Veselības un Fitnesa asociācijas mājaslapā balticfitness.lv/beactive-day-2023
Ar ko es varu sazināties, ja man ir jautājumi par #BEACTIVE DAY?
Ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai komentāri par #BEACTIVE DAY kampaņu, lūdzu, sazinieties ar EuropeActive nacionālo partneri beactive@balticfitness.lv
Kāpēc piedalīties #BEACTIVE DAY?
#BEACTIVE DAY koncepcijas pamatā ir valsts mēroga fitnesa diena un tās rīkotās kampaņas, kas ir veiksmīgi aizvadītas daudzās Eiropas valstīs, un tas parāda, ka šis ir lielisks veids, kā piesaistīt arvien jaunus klientus dažādās mērķa grupās.

(avots: balticfitness.lv)