Skip to content

NODARBĪBAS

BODY – BIKE

LASĪT NODARBĪBAS APRAKSTU

Mēs visi tiecamies pēc skaistuma etalona, bet lai mēs to iegūtu ir nepieciešams gribasspēks, pacietība un efektīvs treniņš!

Ļoti enerģiska nodarbība uz velotrenažieriem ar pozitīvu lādiņu ritmiskas un foršas mūzikas pavadījumā. Nodarbībā uzsvars tiek likts gan uz tempa, gan uz slodzes veida maiņām – pēc kārtīgas kardio slodzes seko spēka vingrinājumi ķermeņa formas veidošanai.
Body Bike trenē izturību, palīdz ātri atbrīvoties no liekā svara ar noteikumu, ka nodarbības tiek apmeklētas regulāri. Uzlabojas sirdsdarbība, elpošana un sirds asinsvadu sistēma. Šajās nodarbībās tiek patērēts daudz vairāk kaloriju nekā aerobikā.

COMBAT

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

COMBAT ir treniņš, kas apvieno sevī cīņu mākslas elementus enerģiskas mūzikas pavadībā. Nodarbības laikā tiek trenēts viss ķermenis – rokas, kājas, pleci, mugura, kā arī vēdera muskulatūra.

Treniņš patiks tiem, kam patīk izaicinājumi arī treniņu procesā.

CORE FIT

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Dziļās muskulatūras attīstīšanai, stājas uzlabošanai, muguras veselībai.

Šis treniņš ir vidējas un vidēji augstas intensitātes un pamatā vērsts uz dziļās muskulatūras, vēdera, sānu, muguras, gūžu un plecu daļas muskuļu spēka un izturības trenēšanu, kā arī stājas uzlabošanu.

Vingrojumi tiek mainīti tā, lai noslogotu pārmaiņus dažādas muskuļu grupas, kā arī pārmaiņus tiek veikti gan stabilizējoši spēka vingrojumi, gan dinamiski stiepjoši vingrojumi, kas nodrošina to, ka vingrojumus var veikt bez atpūtas pauzēm visu nodarbības laiku, nemazinot slodzes intensitāti, bet nepārslogojot muskuļus, saites un locītavas.

GRIP

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

GRIP ir Latvijā radīts DCHtraining koncepttreniņš ar svara stieni muskuļu reljefam. Individuāli pielāgojams svars ļaus noslogot visas ķermeņa muskuļu grupas, un, pakāpeniski palielinot intensitāti, virzīties uz nosprausto mērķi. Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem.

Katra sekunde ir produktīva, un neļauj tev apstāties ne uz mirkli. Šajā GRIP tu pavisam citā gaismā ieraudzīsi stepa solu. Kā izaicinošu draugu vai uzvaramu ienaidnieku – izlem tu pats! Ķermenis nogurs, bet prāts atpūtīsies, jo vingrinājumi šoreiz vienkārši, bet efektīvi. Ar GRIP tu Jauno gadu sāksi enerģiski, labā formā un bez lieka stresa!

GRŪTNIEČU VINGROŠANA ŪDENĪ

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Grūtniecība īr īpašs laiks sievietes dzīvē. Viņa piedzīvo ļoti daudz un dažādas emocijās, kā arī izjūt un vēro sava ķermeņa izmaiņas. Lai palīdzētu un atbalstītu sievietes šajā dzīves posmā, mēs piedāvājam grūtnieču vingrošanu ūdenī.Nodarbības notiek lielajā baseinā ar palīgrīkiem.Nodarbībās sievietes apgūst elpošanas tehniku, iemācās koordinēt muskuļu darbību un kontrolēt sasprindzinājumu. Vingrošana ūdenī palīdz novērst muskuļu krampjus un tonusu, kā arī uzlabo grūtnieču vispārējo pašsajūtu.Pirms nodarbību apmeklēšanas ir jākonsultējas ar ārstu.

INTERVĀLA TRENIŅŠ

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Augstas intensitātes treniņš,kurā apvienoti spēka un kardio vingrinājumi

intervālu formā, nodarbinot visas muskuļu grupas un organisma funkcionālās sistēmas. Intervālu treniņš sastāv no intensīviem un salīdzinoši īsiem intervāliem, kuru laikā tiek izpildīts konkrētais vingrinājums, vai vingrojumu kombinācija un aktīvās/pasīvās atpūtas intervāliem. Intervālu treniņš uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu, aktivizē vielmaiņu un tai pat laikā stiprina, uzlabo un tonizē visu ķermeņa muskulatūru.

Intervālu treniņi patiks aktīviem un dinamiskiem cilvēkiem, kam nepatīk vienmuļi un rutīnas pilni treniņi.Šī treniņa daudzās metodes(TABATA, Apļa treniņš u.c.) ļauj treniņa procesu nepārtraukti padarīt dinamisku, atraktīvu un izaicinošu. Nodarbības piemērotas gan vīriešiem, gan sievietēm.

JOGA

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Ķermenis,elpa un apziņa ir cieši saistīti savā starpā. Joga strādā,galvenokārt, ar ķermeņa enerģiju un elpu kā arī uzsver ķermeņa fizisko attīstību. Ja vēlies būt līdzsvarots,stiprs,lokans,vesels un ar skaidru prātu tad tas ir domāts Tev!

PELDĒTAPMĀCĪBA BĒRNIEM

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Lai ūdens kļūtu par bērnu draugu, hidrobaseinā un lielajā baseinā, piedāvājam nodarbības dažāda vecuma bērniem. Sākot no 5 gadu vecuma radinam bērnus pie ūdens.

Bērni izpilda elementārus vingrinājumus ar dažādiem palīglīdzekļiem. Kad  pamatelementi ir apgūti, var sākt bērnus mācīt peldēt.

Nodarbībā bērni mācās peldēt trenera vadībā.

PILATES

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Pilates ir vingrojumu sistēma visam ķermenim, ko izveidojis treneris Jozefs Pilates, lai attīstītu un nostiprinātu muskuļus. Lielākā daļa vingrinājumu notiek horizontālā stāvoklī. Kā spēka centrs tiek nodarbināti vēdera, muguras un sēžas muskuļi, kas nodrošina, lai ķermenis kustētos maksimāli simetriski brīvi. Vingrojumu sistēma ir piemērota visiem un jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim.

Regulāri nodarbojoties, Pilates pilnīgi izmaina cilvēka ķermeņa izjūtu ikdienā, izlabojot stājas defektus, maina cilvēka gaitu un ļauj ķermenim atgūt pareizu līdzsvara izjūtu, tiek nodrošināta efektīva asinsrites sistēmas darbība.

Šajā vingrojumu sistēmā darbojas princips no vienkāršā uz sarežģītāko, no zemākā uz augstāko līmeni.

ROCK&CORE

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

ROCK’N’CORE WINTER’21 Sadedzini visu lieko ROCK’N’CORE, svētku grēkus un brīvdienu izvirtības, lai atkal saskatītu un saskaitītu savus vēdera muskuļus. Sabalansēta kardio slodze un vingrinājumi vēdera presei ļaus ātri atgūt formu, ja nu to sanācis pazaudēt. ROCK’N’CORE – ieraugi savu vēdera presi jau tagad ROCK’N’CORE – un brīvdienu grēki ir izsūdzēti.

TRX

LASĪT NODARBĪBU APRAKSTU

Vingrošana ar siksnām, jeb TRX – vidēji augstas/augstas intensitātes nodarbība. Katra kustība, kas tiek veikta, ir visa ķermeņa kustība un tieši tāpēc vingrošana ar TRX sniedz izaicinājumu visam ķermenim! 

TRX piekares treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Veicot pat ļoti vienkāršus vingrinājumus, ir jānotur ķermeņa poza un līdzsvars, kas, savukārt, nepārtraukti liek darboties dziļajai muskulatūrai – tiek nostiprināts vēders, sāni, mugura un iegūts nostiprināts, skaists ķermenis, tādēļ treniņš ir īpaši efektīvs. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, līdz ar to samazinās traumu risks. 

Vienkārši maināms slodzes līmenis – no iesācēja, līdz profesionālam sportistam! Lielākā daļa tradicionālo fitnesa trenažieru balstās uz disku svaru, trīšiem vai pretestību, bet TRX tiek balstīts tikai uz lietotāja ķermeņa svaru. Katrs pats var izvēlēties sev piemērotu treniņa intensitāti, vien uzmanīgi jāklausās trenera norādījumos un pats galvenais – sevī. 

ŪDENS AEOROBIKA

LASĪT APRAKSTU

Vidējas un augstas intensitātes nodarbība ūdenī izturības, lokanības, spēka attīstīšanai, skaistu ķermeņa formu, labas veselības un teicamas pašsajūtas iegūšanai. Vingrinājumi tiek pildīti mūzikas pavadījumā, trenera vadībā ar papildinventāra palīdzību (jostas, cimdi, pleznas, hanteles, nūjas, bumbas) un bez tā, izmantojot ūdens radīto pretestību.

ŪDENS SKOLA BĒBĪŠIEM

LASĪT APRAKSTU

Nodarbības baseinā mazuļiem vecumā no 5 mēnešiem līdz 2,5 gadiem. Nodarbības baseinā ir ļoti noderīgas, jo vienlaicīgi gan attīsta, gan norūda, turklāt parasti bērniem tas ir ārkārtīgi liels prieks.

Tas dos iespēju:

  • pieradināt mazuli pie ūdens;
  • mazulim norūdīties;
  • izvingrināties (kopā ar kādu no vecākiem);
  • izmasēties (to darīs ūdentiņš un māmiņa vai tētis);
  • vienkārši saņemt pozitīvu lādiņu abiem!
  • Mazulis ūdenī atrodas kopā ar māmiņu vai tēti.

VERVE

LASĪT APRAKSTU

Verve ir DCH Training radīta konceptnodarbība ķermeņa un prāta mieram, ar mērķi uzlabot lokanību un nostiprināt dziļo muskulatūru, kā arī uzlabot un pilnveidot elpošanas sistēmu. Līdzsvarojošs treniņš, kurā apvienoti labākie Pilates, Joga un citu Body&Mind sistēmu vingrinājumu pamatprincipi. VERVE palīdz ķermenim atjaunoties pēc intensīvas slodzes, kā arī iepazīstina ar kustību prieku visus iesācējus. Tā ir harmonizējoša, plūstoša nodarbība prāta un ķermeņa atbrīvošanai.

ZUMBA

LASĪT APRAKSTU

Zumba fitness ir Kolumbijas deju fitnesa programma, kuru 90tajos gados izveidoja dejotājs un horeogrāfs Alberto ‘’Beto’’ Perezs.

Zumba ietver deju un aerobikas elementus, kā arī deju horeogrāfijā iekļauti hip-hop, soča, samba, salsa, merengue, mambo, cīņas mākslas, daži Bollywood un vēderdeju soļi. Mūziku pavadījums attiecīgi tiek piemeklēts pie šiem deju stiliem, tāpēc arī šī atbilst dažādām vecuma grupām. Tieši dēļ tā fakta ka šīs nodarbības sniedz dažādas opcijas, zumbas piekritēji apgalvo ka tā ir droša jebkura vecuma dejotājam.

Tipiska Zumbas nodarbība ilgst veselu stundu, kuras laikā ir iespējams sadedzināt no 500-1000 kalorijas, atkarībā no kustību intensitātes. Nodarbību vada instruktore, kura ir ieguvusi speciālu licenci izsniegtu Zumbas akadēmijā.