PIRMDIENAOTRDIENATREŠDIENACETURTDIENAPIEKTDIENASESTDIENASVĒTDIENA
08:30-09:30Wake Up [Dace]Wake Up [Dace]
09:30-11:00Intervāla treniņš [Dace]
11:00-12:00Grūtnieču vingrošana + Ūdens aerobika
[Inga B.]
11:30-12:30[H] Ūdens skola
bēbīšiem
[Inga]
[P] TRX [Inga C.][P] TRX [Inga C.]Joga
[Qun Du]
[No 1.12. līdz 04.01.20 nodarbība NENOTIKS]
12:00-13:00[A] CoreFIT [Uldis]Grūtnieču vingrošana + Ūdens aerobika [Inga B.][A] CoreFIT [Uldis]
12:15-13:15
15:00-16:00[A] Vingro ar mazuli [Sanda]
17:45-18:30Peldētapmācība [Iveta]
[H][P] Peldētapmācība bērniem - iesācējiem Peldētapmācība [Iveta]Peldētapmācība [Iveta]
18:00-19:00Intervāla treniņš [Dace]
[P] TRX [Inga C.]
Intervāla treniņš [Dace]
[P] TRX [Inga C.]
18:30-19:15[H][P] Peldētapmācība bērniem - iesācējiem
18:30-19:15Peldētapmācība bērniem ar
priekšzināšanām
[Aldis]
[H][P] Peldētapmācība bērniem - iesācējiem
[Aldis]
18:35-19:20Peldētapmācība bērniem ar
priekšzināšanām
18:30-19:30Pilates [Sanda]
[P] Body – Bike [Dace]
Pilates [Sanda]
[P] Body – Bike [Dace]
[A] POUND nodarbība
[Sandra]
19:00-20:00[H] Ūdens aerobika
[Inga B.]
19:10-20:10Ūdens aerobika [Inga]Zumba [Lāsma]
[P] TRX [Inga C.]
Zumba [Lāsma]
Ūdens aerobika
[Inga]
19:20-20:05Peldētapmācība bērniem ar
priekšzināšanām
[Aldis]
Peldētapmācība bērniem ar
priekšzināšanām
[Aldis]
19:30-20:30Joga [Qun Du]
[No 1.12. līdz 04.01.20 nodarbība NENOTIKS]
[A] POUND nodarbība
[Sandra]
19:40-20:40[P] Body – Bike [Dace][P] Body – Bike [Dace]
20:15-21:15Intervāla treniņš [Dace]

[A]  Ārpus pakalpojumu nodarbība, norēķināšanās tikai skaidrā naudā pie trenera, veicot iepriekš pierakstu pa tālruni-

  • Core FIT pie trenera Uldis – 26120028
  • Pound nodarbība pie treneres Sandras – 29605543

[P]-Iepriekšpieraksts:

  • Body Bike un Wake Up pie treneres Daces – 22028156;
  • TRX pie treneres Ingas C. – 29211517
  • Peldētapmācība bērniem – iesācējiem hidrobaseinā pie treneriem Alda, Andra – 29227544

[H] Nodarbības notiek Hidrobaseinā.

AR INVALIDITĀTES APLIECĪBU BASEINA PAKALPOJUMIEM -20% ATLAIDE!