baseinas1

Anita Baumane

“Aerobika man nav sveša, jo ar sportu nodarbojas kopš 2000. gada. Man ir svarīga saskarsme ar cilvēkiem, jo darbs man sniedz gandarījumu. Augsta intensitāte un radoša pieeja – raksturo manus treniņus. Mani treniņi ir kā C vitamīns, kas cilvēkiem ir nepieciešams!”

Beigusi LSPA, ieguvusi B kategorijas trenera klasifikāciju. Šobrīd studē Rīgas Stradiņa universitātē,programmā “Uztura speciālists”.

Anita

* Pirmdienās, trešdienās un sestdienās piesakies uz individuālajiem treniņiem un uztura konsultācijām zvanot trenerei +37127700250.

Individuālais treniņš

Ir personiska pieeja katram klientam, kuru mērķis ir izstrādāt individuālās slodzes programmu, kas ļaus efektīvi tuvoties daudz ātrāk vēlamajam rezultātam. Treniņa laikā atbilstoši vecumam un fiziskai sagatavotībai tiek noteikta intensitāte un optimālās robežas Jūsu sirdsritmam.

CENA: 13 EUR

Uztura konsultācijas:

 laikā tiek veikta ķermeņa masas noteikšana, zemādas tauku procents, iekšējo orgānu tauku līmenis, procentuālo skeleta muskuļu daudzumu un metabolismu miera stāvoklī (kaloriju daudzums, kuru paterē organisms dienas laikā). Sniegti vērtīgi uztura ieteikumi svara samazināšanai no iegūtas informācijas par klientu.

CENA: 15 EUR

Ja vēlies uzzināt un kontrolēt savu ķermeņa masu, zemādas tauku procentu, iekšējo orgānu tauku līmeni un procentuālo skeleta muskuļu daudzumu, tas ir iespējams ar ķermeņa struktūras mērītāju. Šie rezultāti ir ar 99% precizitāti un darbības rādītāji ir saskaņoti ar PVO (Pasaules veselības organizācija).

CENA 5.00 EUR

baseinas2

Aldis Banga

Apmāca dažāda vecuma bērnus peldēt kopš 1974.g.

Peldēšanas nodarbībās bērniem no 4.g. vecuma palīdz apgūt pamat vingrinājumus – slīdējumus, dažādas roku un kāju kustības, lēcienus, niršanu.

Vēlāk māca sporta peldēšanas veidus – kraulu uz krūtīm un kraulu uz muguras.

baseinas3

Inga Bogdanova

Beigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju, bakalaura grāds sporta zinātnē.

Sertificēta A kategorijas trenere.

Regulāri pilnveido savas zināšanas, piedaloties kvalifikācijas celšanas mācību semināros un meistarklasēs Latvijā un ārpus tās.

“Mums visiem ir sapņi. Bet kā likums, lai šie sapņi piepildītos, nepieciešams milzum daudz apņēmības, aizrautības, pašdisciplīnas un centības. Galvenais ir vēlēties, tad viss izdosies!”

baseinas4

Inga Capare

Vada ūdens aerobikas un TRX nodarbības. Latvijas Ūdens Aerobikas Asociācijas biedre. LTTC ieguvusi C kategorijas sporta speciālista sertifikātu ar tiesībām strādāt par treneri fitnesā (atlētiskajā vingrošanā). Regulāri piedalās dažādos mācību semināros un meistarklasēs. Ieguvusi starptautiski atzītu TRX personāltrenera sertifikātu, jo izgājusi TRX piekares sistēmas personāltreniņa apmācības kursu STC (Suspension Training Course) pie sertificētajiem, vienīgajiem Baltijā TRX instruktoriem – Kaspara Ozoliņa un Ralfa Upmaņa.

TRX – piekares sistēma, kura darbojas uz cilvēka ķermeņa svaru un ļauj vienlaicīgi strādāt visām muskuļu grupām, kā arī nepārtraukti nodarbina dziļo muskulatūru. Katra kustība, kuru veicam ir visa ķermeņa kustība un tieši tāpēc TRX izmanto ierīces un kustības, kas sniedz izaicinājumu visam ķermenim. Vienkārši maināms slodzes līmenis – no iesācēja, līdz profesionālam sportistam.

_E4A5710

Iveta Gulbinska

Sporta pedagoga izglītību un ārstnieciskās vingrošanas instruktora amatu apguva LVFKI. Maģistra grādu sporta pedagoģijā ieguva LSPA.

Strādā par sporta skolotāju un treneri volejbolā. 2008.gadā bija IZM konkursa “Gada sporta skolotājs” fināliste. Regulāri papildina savas zināšanas tālākizglītības meistarklasēs, tādās kā:

“Mind & Body”, “Inovatīvie vingrojumi un vingrinājumi”, “Ķermenis un psihe, cilvēka ķermeņa īpatnības”.

“Kustība un fiziskās aktivitātes ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas sniedz daudz pozitīvu emociju! Dzīve, tā ir nepārtraukta kustība….”

baseinas6

Dace Dzilna

Pašreiz tiek iegūta fitnesa trenera B kategorijas kvalifikācija Rīgas Stradiņa Universitātē, Rehabilitācijas fakultātes studiju programmā – Veselibas sporta speciālists. Regulāri tiek papildinātas zināšanas dažādos kursos un semināros (Latvijas treneru tālākizglītības centrs u.c.). Sadarbībā ar iepriekšējo darba vietu (Sportland&Nike), piedalos Nike Riga Run pasākuma organizēšanā, kas sevi ietver ikvienam paredzētas fiziskas aktivitātes brīvā dabā, kā arī sniedz lielisku iespēju ziedojumu veidā palīdzēt tiem, kam vēl ir jānonāk līdz pilnvērtīgai iespējai kustēties.Mani aizrauj aktīvs dzīvesveids, mana kaislība ir sports. Fiziskas aktivitātes un nodarbības dod cilvēkam ne tikai fiziski attīstītu un skaistu ķermeni un sakārtotu veselību, bet arī fantastiski pozitīvu emocionālo pacēlumu, kas ir tas ko vēlos sniegt arī citiem.

baseinas7

Māra Sildnika

“Pēc aizvadītām trīs dekādēm dejošanā un aerobikā, varu nešaubīgi
sevi dēvēt par nozares veterānu. Dzīves pieredze, kuru gadu gaitā esmu papildinājusi ar vairākos kursos apgūtām zināšanām, ir likumsakarīgā ceļā novedusi līdz pilašu nodarbībām.Emocionālais un fiziskais pacēlums, ko nodarbības gaitā sniedz plūstošie vingrinājumi un koncentrēšanās savienojumā ar atbilstošu muzikālo noformējumu, rada aizdomas par galu jaunības eliksīra meklējumiem pilates.”

_E4A5817

Lāsma Takanbekova

Zumba apvieno Latino mūziku un deju kustības dinamiskā, aizraujošā un efektīvā sistēmā. Gan dejotāji, gan nedejotāji vienlīdz ātri un uzreiz var iekļauties zumbas nodarbībās, jo, lai veiksmīgi zumbotu, nav vajadzīgas priekšszināšanas deju mākslā. Zumba rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu nodarbībās. Dejotājus un pieredzējušus sportotājus savukārt piesaista ritmu maiņa, nodarbību veselīgā un dzīvespriecīgā izklaides atmosfēra. Ikviens var ļauties mūzikai un baudīt procesu.

baseinas8

Jūlija Mihailova

“Zvārgulīšu skaņa, plastiskums, pozitīvas emocijas nodarbību laikā, sievišķība,patīkams nogurums pēc nodarbībām- ir tas, kas mani saista šajās dejās.”
/Jūlija/

QD

Qun Du