Sporta pedagoga izglītība iegūta LVFKI 1976.gadā.

Apmāca dažāda vecuma bērnus peldēt kopš 1974.g.

Peldēšanas nodarbībās bērniem no 5 gadu vecuma palīdz apgūt pamat vingrinājumus – slīdējumus, dažādas roku un kāju kustības, lēcienus, niršanu.

Vēlāk māca sporta peldēšanas veidus.Aldis Banga

Pašreiz tiek iegūta fitnesa trenera B kategorijas kvalifikācija Rīgas Stradiņa Universitātē, Rehabilitācijas fakultātes studiju programmā – Veselības sporta speciālists.

Regulāri tiek papildinātas zināšanas dažādos kursos un semināros (Latvijas treneru tālākizglītības centrs u.c.). Sadarbībā ar iepriekšējo darba vietu (Sportland&Nike), piedalos Nike Riga Run pasākuma organizēšanā, kas sevi ietver ikvienam paredzētas fiziskas aktivitātes brīvā dabā, kā arī sniedz lielisku iespēju ziedojumu veidā palīdzēt tiem, kam vēl ir jānonāk līdz pilnvērtīgai iespējai kustēties.

Mani aizrauj aktīvs dzīvesveids, mana kaislība ir sports. Fiziskas aktivitātes un nodarbības dod cilvēkam ne tikai fiziski attīstītu un skaistu ķermeni un sakārtotu veselību, bet arī fantastiski pozitīvu emocionālo pacēlumu, kas ir tas ko vēlos sniegt arī citiem.

Dace Dzilna

Beigusi Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmiju, bakalaura grāds sporta zinātnē.

Sertificēta B kategorijas trenere.

Regulāri pilnveido savas zināšanas, piedaloties kvalifikācijas celšanas mācību semināros un meistarklasēs Latvijā un ārpus tās.

“Mums visiem ir sapņi. Bet kā likums, lai šie sapņi piepildītos, nepieciešams milzum daudz apņēmības, aizrautības, pašdisciplīnas un centības. Galvenais ir vēlēties, tad viss izdosies!”

Inga Bogdanova

Vada ūdens aerobikas un TRX nodarbības, kā arī ūdens skolu bēbīšiem. 

Latvijas Ūdens Aerobikas Asociācijas biedre. LTTC ieguvusi C kategorijas sporta speciālista sertifikātu ar tiesībām strādāt par treneri fitnesā (atlētiskajā vingrošanā). Regulāri piedalās dažādos mācību semināros un meistarklasēs. Izgājusi TRX piekares sistēmas apmācības kursus un ieguvusi starptautiski atzītu TRX personāltrenera (STC) un TRX grupu nodarbību trenera (GTC) sertifikātu.

TRX – piekares sistēma, kas darbojas ar cilvēka ķermeņa svaru, ļaujot vienlaicīgi strādāt visām muskuļu grupām, kā arī nepārtraukti nodarbinot dziļo muskulatūru. Katra kustība, kas tiek veikta, ir visa ķermeņa kustība un tieši tāpēc vingrošana ar TRX sniedz izaicinājumu visam ķermenim! Vienkārši maināms slodzes līmenis – no iesācēja, līdz profesionālam sportistam.

Inga Capare

Man patīk ikdienā gūt pozitīvas emocijas un nodot tās citiem. Nodarbības laikā dejojam, smaidam un iemīlam sevi vēl vairāk.
Vēderdejās vairāk kā 10 gadu pieredze.

Sporta pedagoga izglītību un ārstnieciskās vingrošanas instruktora amatu apguva LVFKI. Maģistra grādu sporta pedagoģijā ieguva LSPA.

Strādā par sporta skolotāju un treneri volejbolā. 2008.gadā bija IZM konkursa “Gada sporta skolotājs” fināliste. Regulāri papildina savas zināšanas tālākizglītības meistarklasēs, tādās kā:

“Mind & Body”, “Inovatīvie vingrojumi un vingrinājumi”, “Ķermenis un psihe, cilvēka ķermeņa īpatnības”.

“Kustība un fiziskās aktivitātes ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas sniedz daudz pozitīvu emociju! Dzīve, tā ir nepārtraukta kustība….”

Zumba apvieno Latino mūziku un deju kustības dinamiskā, aizraujošā un efektīvā sistēmā. Gan dejotāji, gan nedejotāji vienlīdz ātri un uzreiz var iekļauties zumbas nodarbībās, jo, lai veiksmīgi zumbotu, nav vajadzīgas priekšzināšanas deju mākslā. Zumba rada nepiespiestu atmosfēru, kas iedrošina kustēties gan nedejotājus, gan tos, kuriem parasti nepatīk piedalīties grupu nodarbībās. Dejotājus un pieredzējušus sportotājus savukārt piesaista ritmu maiņa, nodarbību veselīgā un dzīvespriecīgā izklaides atmosfēra. Ikviens var ļauties mūzikai un baudīt procesu.

Lāsma Takanbekova

 

Esmu trenere jau vairāku gadu garumā, pasniedzot daudzveidīgas grupu nodarbības – pilates, body bike, fit ball, spēka treniņi, nūjošanas instruktore. Padziļināti esmu apguvusi Pilates nodarbību vadīšanu Rīgas Stradiņa universitātē. Pilates nodarbībā nostiprina dziļo muskulatūru, uzlabo koordināciju un stāju.

Regulāri papildinu zināšanas sporta un veselības uzlabošanas jomā. Esmu ieguvusi fitnesa trenera profesionālās kvalifikācijas diplomu studiju programmā “Veselības sporta speciālists” Rīgas Stradiņa universitātē.

Tiekamies treniņos!

Sanda Krūkliņa

Studējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā apgūstot sporta zinātni un fizioterapiju un pamatā strādā kā sertificēts fizioterapeits. Latvijas Universitāte iegūts arī maģistra grāds uzturzinātnē veicot pētījumus par augstas intensitātes treniņiem. Sertificēts TOGU funkcionālo treniņu speciālists un Redcord Neurac iekares sistēmas (līdzīgi kā TRX) speciālists. Liela pieredze gan traumu rehabilitācijā un stājas korekcijā gan arī profilaktiskajā vingrošanā un funkcionālo treniņu vadīšanā.

Uldis Sproģis

Savās nodarbībās es cenšos radīt mājīgu un siltu atmosfēru, kas palīdz organizēt nodarbību atbilstoši visu spējām, kā arī iedrošināt ikvienu atpūsties un ļaut atpūsties viņu ķermeņiem!
Jau 15 gadus pati nodarbojos ar jogu, bet 12 gadus to mācu arī citiem. Šo gadu laikā esmu sapratusi jogas būtību, kas man ļauj izzināt jogas spējas attiecībā uz ķermeni, garīgo attīstību.
Es ceru, ka joga var kļūt par ikkatra cilvēki dzīves veidu, ļaujot dot vairāk veselības, skaistuma, uzticības un laimes!

Qun Du